Zavorna klešča MB 587 793
Proizvajalec
Več
MB587793 OE A.B.S. Zavorna klešča 727981
+ 3
OE Številk MB 587 793 A.B.S.
Šifra artikla: 727981
Zavorna klešča A.B.S. MB 587 793727981 siva litina, 131 mm
Podrobnosti
  • Material: siva litina
  • Zavorni sistem: AKEBONO
  • za debelino zavorne plosce (diska) [mm]: 10
  • Izdelek v paru: 727982
  • Razdalja izvrtin za pritrditev [mm]: 131
  • Stanje: Novo
Več
vklju. 22% DDV, Brezplačna dostava