Alternator FP34 18 300A
Proizvajalec
Več
OE Številk FP34 18 300A RIDEX
Šifra artikla: 4G0155
Alternator RIDEX FP34 18 300A4G0155 14V, 80A, B+ (M8), brez vakumske crpalke, Ø 55 mm
Podrobnosti
  • Polnilni tok alternatorja[A]: 80
  • Napetost [V]: 14
  • Jermenice -Ø [mm]: 55
  • Jermenica: z vekratno jermenico
  • Stevilo zlebov: 4
  • Izvedba omrezja v kabini: za vozila s 12V omrezjem
  • Smer vrtenja: Vrtenje v smeri urinega kazalca
  • Izvedba alternatorja: brez vakumske crpalke
  • Način pritrditve: Tritočkovna pritrditev
  • Sponka: B+ (M8)
  • Stevilo pritrdilnih vrtin: 3
  • Stevilo navojnih lukenj: 1
  • Mera navoja: M10x1,5
  • Stanje: Novo
Več
vklju. 22% DDV, Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
artiklov na voljo: 52
Podrobnosti
FP3418300A OE LUCAS Alternator LRA01122
+ 2
OE Številk FP34 18 300A LUCAS
Šifra artikla: LRA01122
Alternator LUCAS FP34 18 300ALRA01122 12V, 80A, M8, 0041, Ø 54 mm
  • Napetost [V]: 12
  • Jermenice -Ø [mm]: 54
  • Stevilo reber: 4
  • ID-izvedba vtikaca: 0041
  • Sponka: M8
  • Premer izvrtine 1 [mm]: 10
  • Dolzina 3[mm]: 65,0
  • Dolzina [mm]: 40
  • neto teża [kg]: 5,1
  • Dolzina 4[mm]: 13,0
  • Stanje: Predelano
vklju. 22% DDV, brez vklj. stroškov dostave
artiklov na voljo: 6
OE Številk FP34 18 300A HC-Cargo