Prosti tek alternatorja EJ32 10300 AC
Proizvajalec
Več
OE Številk EJ32 10300 AC RIDEX
Šifra artikla: 1390F0117
Prosti tek alternatorja RIDEX EJ32 10300 AC1390F0117 Potrebno posebno orodje za montazo
Podrobnosti
  • Stevilo zlebov: 6
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: Potrebno posebno orodje za montazo
  • Razdalja prvega utora [mm]: 4
  • Stanje: Novo
Več
vklju. 22% DDV, brez vklj. stroškov dostave
artiklov na voljo: 15
Podrobnosti
OE Številk EJ32 10300 AC INA
Šifra artikla: 535 0285 10
Prosti tek alternatorja INA EJ32 10300 AC535028510 Potrebno posebno orodje za montazo
  • za proiz.st.: F-232369.10
  • Stevilo zlebov: 6
  • Stanje: Novo
Več kot 100 artiklov na zalogi
EJ3210300AC OE IJS GROUP Prosti tek alternatorja 30-1308
OE Številk EJ32 10300 AC IJS GROUP
Šifra artikla: 30-1308
Prosti tek alternatorja IJS GROUP EJ32 10300 AC301308 42,1mm
  • Teža [kg]: 0,5
  • Sirina pakiranja [cm]: 8,5
  • Sirina[mm]: 42,1
  • Notranji premer[mm]: 17
  • Premer: 54
  • Visina[cm]: 6,5
  • Globina pakiranja [cm]: 8,5
vklju. 22% DDV, Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
EJ3210300AC OE JAPANPARTS Prosti tek alternatorja RA-L00
OE Številk EJ32 10300 AC JAPANPARTS
Šifra artikla: RA-L00
Prosti tek alternatorja JAPANPARTS EJ32 10300 ACRAL00
  • Premer: 55
  • Visina vgradnje [mm]: 42
  • Notranji premer[mm]: 17
Brezplačna dostava
OE Številk EJ32 10300 AC BV PSH
Alternator BV PSH EJ32 10300 AC455534215010 12V, 215A, B+ (M8), Ø 53,8 mm
  • Polnilni tok alternatorja[A]: 215
  • Napetost [V]: 12
  • Jermenice -Ø [mm]: 53,8
  • Jermenica: z jermenico za prosti tek
  • Sponka: B+ (M8)
  • Kvaliteta: +Line Original
  • Stevilo pritrdilnih vrtin: 4
artiklov na voljo: 5
OE Številk EJ32 10300 AC AS-PL
Šifra artikla: A0922S
Alternator AS-PL EJ32 10300 ACA0922S 12V, 215A
  • Napetost [V]: 12
  • Kvaliteta: STANDARD LINE
  • za OE-stevilko(st. prve vgradnje): 0125812014
  • Novi del brez kavcije
artiklov na voljo: 11
OE Številk EJ32 10300 AC HC-Cargo
Šifra artikla: F032116408
Alternator HC-Cargo EJ32 10300 ACF032116408 14V, 210A, PL174, Ø 54,6 mm
  • Polnilni tok alternatorja[A]: 210
  • Napetost [V]: 14
  • Jermenice -Ø [mm]: 54,6
  • ID-izvedba vtikaca: PL174
Alternator BV PSH EJ32 10300 AC455534215281 12V, 215A, B+ (M8), Ø 53,8 mm
  • Jermenice -Ø [mm]: 53,8
  • Sponka: B+ (M8)
  • Kvaliteta: SEG New
  • Stevilo pritrdilnih vrtin: 4
artiklov na voljo: 26
Šifra artikla: F 032 116 408
Alternator HC-Cargo EJ32 10300 ACF032116408 14V, 210A, LIN, PL174, Ø 54,6 mm
  • Napetost [V]: 14
  • Jermenice -Ø [mm]: 54,6
  • ID-izvedba vtikaca: PL174
  • Sponka: LIN
  • oddaljenost od jermenice do altzernatorja [mm]: 42,8
artiklov na voljo: 27
EJ3210300AC OE WALKER Alternator WAL00570
OE Številk EJ32 10300 AC WALKER
Šifra artikla: WAL00570
Alternator WALKER EJ32 10300 ACWAL00570 14V, 215A, M8 B+;COM/LIN1, 0206, Ø 54 mm
  • Jermenice -Ø [mm]: 54
  • Stevilo reber: 6
  • ID-izvedba vtikaca: 0206
  • Izvedba omrezja v kabini: za vozila s 12V omrezjem
  • Sponka: M8 B+;COM/LIN1
  • Premer izvrtine 1 [mm]: 10
  • neto teża [kg]: 7,69
artiklov na voljo: 4
OE Številk EJ32 10300 AC AS-PL
Šifra artikla: A0922(SEG)
Alternator AS-PL EJ32 10300 ACA0922SEG 12V, 215,00A
  • Polnilni tok alternatorja[A]: 215,00
  • Kvaliteta: PREMIUM LINE
  • za OE-stevilko(st. prve vgradnje): 0125812061
  • Novi del brez kavcije