Zavorna cev SE 028 744 400 A
Proizvajalec
Več
SE028744400A OE METZGER Zavorna cev 4114785
OE Številk SE 028 744 400 A METZGER
Šifra artikla: 4114785
Zavorna cev METZGER SE 028 744 400 A4114785 259 mm, M12 x 1
Podrobnosti
  • Dolzina [mm]: 259
  • Mera navoja 1: M12 x 1
  • Mera navoja 2: F12 x 1
  • Izdelek v paru: 4110916
  • Stanje: Novo
Več
vklju. 22% DDV, brez vklj. stroškov dostave
artiklov na voljo: 20
Podrobnosti
SE028744400A OE TRW Zavorna cev PHB337
+ 2
OE Številk SE 028 744 400 A TRW
Šifra artikla: PHB337
Zavorna cev TRW SE 028 744 400 APHB337 282 mm, M12x1, z zunanjim navojem, z notranjim navojem
  • Dolzina [mm]: 282
  • Mera navoja 1: M12x1
  • Mera navoja 2: M12x1
  • Vrsta navoja: z zunanjim navojem, z notranjim navojem
  • Stanje: Novo
artiklov na voljo: 68
SE028744400A OE QUINTON HAZELL Zavorna cev BFH4510
OE Številk SE 028 744 400 A QUINTON HAZELL