Zavorna cev MR 129751
Proizvajalec
Več
OE Številk MR 129751 RIDEX
Šifra artikla: 83B0453
Zavorna cev RIDEX MR 12975183B0453 z obe strani zadnje osi, Zadnja prema, INN. M10x1, M10x1, 270 mm
Podrobnosti
  • Vgradnja stran: z obe strani zadnje osi, Zadnja prema
  • Mera navoja 1: INN. M10x1
  • Mera navoja 2: M10X1
  • Notranji navoj 1[mm]: M10x1
  • Dolzina preko vsega [mm]: 270
  • Stanje: Novo
Več
vklju. 22% DDV, brez vklj. stroškov dostave
artiklov na voljo: 77
Podrobnosti
MR129751 OE RIDEX Zavorna cev 83B1076
OE Številk MR 129751 RIDEX
Šifra artikla: 83B1076
Zavorna cev RIDEX MR 12975183B1076 z obe strani zadnje osi, 250 mm, INN. M10x1, 270,0 mm
  • Vgradnja stran: z obe strani zadnje osi
  • Dolzina [mm]: 250
  • Mera navoja 1: INN. M10x1
  • Mera navoja 2: OUT. M10x1
  • Teža [kg]: 0,07
  • Dolzina preko vsega [mm]: 270,0
  • Stanje: Novo
MR129751 OE A.B.S. Zavorna cev SL 3988
+ 3
OE Številk MR 129751 A.B.S.
Šifra artikla: SL 3988
Zavorna cev A.B.S. MR 129751SL3988 265 mm, OUT M10x1.0
  • Dolzina [mm]: 265
  • Mera navoja 1: OUT M10x1.0
  • Mera navoja 2: INN M10x1.0
  • Teža [kg]: 0,08
artiklov na voljo: 9
MR129751 OE MAXGEAR Zavorna cev 52-0582
+ 2
OE Številk MR 129751 MAXGEAR
Šifra artikla: 52-0582
Zavorna cev MAXGEAR MR 129751520582 zadaj, 264 mm
  • Vgradnja stran: zadaj
  • Dolzina [mm]: 264
artiklov na voljo: 4
MR129751 OE BREMBO Zavorna cev T 54 017
OE Številk MR 129751 BREMBO
Šifra artikla: T 54 017
Zavorna cev BREMBO MR 129751T54017 Essential 272 mm, F10X1
  • Družina izdelkov: Essential
  • Dolzina [mm]: 272
  • Mera navoja 1: F10X1
  • Mera navoja 2: M10X1
  • Premer izvrtine [mm]: 272
Več kot 100 artiklov na zalogi
MR129751 OE JAPANPARTS Drzalo, gibka zavorna cev TF-512
OE Številk MR 129751 JAPANPARTS
Šifra artikla: TF-512
Drzalo, gibka zavorna cev JAPANPARTS MR 129751TF512
  • Dolzina [mm]: 264
  • Premer: 10
  • Notranji premer[mm]: 9
vklju. 22% DDV, Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
MR129751 OE BRAXIS Zavorna cev AH0273
+ 2
OE Številk MR 129751 BRAXIS
Šifra artikla: AH0273
Zavorna cev BRAXIS MR 129751AH0273 266 mm
  • Dolzina preko vsega [mm]: 266
Ni na zalogi
MR129751 OE QUICK BRAKE Zavorna cev 32.507
OE Številk MR 129751 QUICK BRAKE
Šifra artikla: 32.507
Zavorna cev QUICK BRAKE MR 12975132507 244 mm, M10x1, z notranjim navojem, z zunanjim navojem
  • Dolzina [mm]: 244
  • Mera navoja 1: M10x1
  • Vrsta navoja: z notranjim navojem, z zunanjim navojem
Ni na zalogi
MR129751 OE K&K Zavorna cev FT3319
OE Številk MR 129751 K&K
Šifra artikla: FT3319
Zavorna cev K&K MR 129751FT3319 243 mm, M10X1 (INT.)
  • Dolzina [mm]: 243
  • Mera navoja 1: M10X1 (INT.)
  • Teza [g]: 95
MR129751 OE LPR Zavorna cev 6T47495
OE Številk MR 129751 LPR
Šifra artikla: 6T47495
Zavorna cev LPR MR 1297516T47495 272 mm, F10x1
  • Dolzina [mm]: 272
  • Mera navoja 1: F10x1
  • Mera navoja 2: M10x1, M10X1
MR129751 OE TRW Zavorna cev PHB529
OE Številk MR 129751 TRW
Šifra artikla: PHB529
Zavorna cev TRW MR 129751PHB529 265 mm, M10x1, z notranjim navojem, z zunanjim navojem
  • Dolzina [mm]: 265
  • Mera navoja 1: M10x1