Zicovod, rocna zavora MB 858045
Proizvajalec
Več
MB858045 OE A.B.S. Zicovod, rocna zavora K14878
OE Številk MB 858045 A.B.S.
Šifra artikla: K14878
Zicovod, rocna zavora A.B.S. MB 858045K14878 1876, 1610mm, Kolutna (ploscna) zavora, za volan na levi/desni strani
Podrobnosti
  • Dolzina [mm]: 1876, 1610
  • Vrsta zavore: Kolutna (ploscna) zavora
  • Teža [kg]: 0,68
  • Volan na levi strani/desnistrani: za volan na levi/desni strani
  • Stanje: Novo
Več
vklju. 22% DDV, brez vklj. stroškov dostave
artiklov na voljo: 45
Podrobnosti
OE Številk MB 858045 JAPKO
Šifra artikla: 131500
Zicovod, rocna zavora JAPKO MB 858045131500 1876, 1610mm, Kolutna (ploscna) zavora
  • Dolzina [mm]: 1876, 1610
  • Stanje: Novo
artiklov na voljo: 2
OE Številk MB 858045 JAPANPARTS
Šifra artikla: BC-500
Zicovod, rocna zavora JAPANPARTS MB 858045BC500 1876, 1610mm, Kolutna (ploscna) zavora
artiklov na voljo: 8
OE Številk MB 858045 ASHIKA
Šifra artikla: 131-05-500
Zicovod, rocna zavora ASHIKA MB 85804513105500 1876, 1610mm, Kolutna (ploscna) zavora