Kondenzator, klimatska naprava MB 657967
Proizvajalec
Več
MB657967 OE DIEDERICHS Kondenzator, klimatska naprava 8580521
OE Številk MB 657967 DIEDERICHS
Šifra artikla: 8580521
Kondenzator, klimatska naprava DIEDERICHS MB 6579678580521
vklju. 22% DDV, brez vklj. stroškov dostave
Ni na zalogi
Podrobnosti
MB657967 OE AKS DASIS Kondenzator, klimatska naprava 142090N
OE Številk MB 657967 AKS DASIS
Šifra artikla: 142090N
Kondenzator, klimatska naprava AKS DASIS MB 657967142090N brez susilnika, 596mm
Podrobnosti
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: brez susilnika
  • Teža [kg]: 3,95
  • Dolzina pakiranja [cm]: 90
  • Sirina pakiranja [cm]: 50,5
  • Visina pakiranja[cm]: 14,5
  • Dolžina omrežja [mm]: 596
  • Širina omrežja [mm]: 305
  • Globina omrežja [mm]: 25
  • hladilniżka izvedba: hladilna rebra lotana
  • Stanje: Novo
Več
Ni na zalogi
MB657967 OE DIEDERICHS Kondenzator, klimatska naprava DCC1271
Šifra artikla: DCC1271
Kondenzator, klimatska naprava DIEDERICHS MB 657967DCC1271 brez susilnika, Climate
  • dopolnilna informacija: Climate
  • Stanje: Novo
MB657967 OE VAN WEZEL Kondenzator, klimatska naprava 32005105
OE Številk MB 657967 VAN WEZEL
Šifra artikla: 32005105
Kondenzator, klimatska naprava VAN WEZEL MB 65796732005105 brez susilnika, Aluminij, 596mm
  • material hladilniżkih reber: Aluminij
  • Dolžina omrežja [mm]: 596
  • Širina omrežja [mm]: 305
  • Globina omrežja [mm]: 25
MB657967 OE SCHLIECKMANN Kondenzator, klimatska naprava 60325105
OE Številk MB 657967 SCHLIECKMANN
Kondenzator, klimatska naprava SCHLIECKMANN MB 65796760325105 brez susilnika, 596 - 305 - 25
  • Mere omrezja: 596 - 305 - 25
MB657967 OE NISSENS Kondenzator, klimatska naprava 94356
OE Številk MB 657967 NISSENS
Kondenzator, klimatska naprava NISSENS MB 65796794356 s polnjenjem dušika, brez susilnika, 13mm, 8,6mm, Aluminij, 657mm, R134a, R1234yf
  • Vstop Ø [mm]: 13
  • Izpust -Ø [mm]: 8,6
  • Material: Aluminij
  • Hladilno sredstvo: R134a, R1234yf
  • Dopolnilni izdelek / dopolnilna informacija: s polnjenjem dušika
  • Globina omrežja [mm]: 16
  • Dolžina omrežja [mm]: 657
  • Širina omrežja [mm]: 298
  • Kem. lastnost: Odporen na korozijo
MB657967 OE VALEO Kondenzator, klimatska naprava 814240
OE Številk MB 657967 VALEO
Kondenzator, klimatska naprava VALEO MB 657967814240 brez susilnika, Aluminij, 318mm, R134a
  • Material: Aluminij
  • Hladilno sredstvo: R134a
  • Teža [kg]: 3,68
  • Širina omrežja [mm]: 624
  • Dolžina omrežja [mm]: 318
  • Globina omrežja [mm]: 16
MB657967 OE ACKOJA Kondenzator, klimatska naprava A37-62-0015
OE Številk MB 657967 ACKOJA
Šifra artikla: A37-62-0015
Kondenzator, klimatska naprava ACKOJA MB 657967A37620015 brez susilnika, 320mm, 640mm, 25mm
  • Sirina[mm]: 320
  • Dolzina [mm]: 640
  • Globina [mm]: 25
MB657967 OE PRASCO Kondenzator, klimatska naprava MT5105
OE Številk MB 657967 PRASCO
Šifra artikla: MT5105
Kondenzator, klimatska naprava PRASCO MB 657967MT5105 13mm, 8mm, Aluminij, 640mm
  • Vstop Ø [mm]: 13
  • Izpust -Ø [mm]: 8
  • Omejitev proizvajalca: wo Dryer
  • Širina omrežja [mm]: 320
  • Dolžina omrežja [mm]: 640
MB657967 OE KOYORAD Kondenzator, klimatska naprava CD030169
OE Številk MB 657967 KOYORAD
Šifra artikla: CD030169
Kondenzator, klimatska naprava KOYORAD MB 657967CD030169 s susilnikom, 630mm
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: s susilnikom
  • Sirina[mm]: 630
  • Visina: 280
  • Debelina: 12
  • Teža [kg]: 3,95
MB657967 OE AVA COOLING SYSTEMS Kondenzator, klimatska naprava MT5105
OE Številk MB 657967 AVA COOLING SYSTEMS
Šifra artikla: MT5105
Kondenzator, klimatska naprava AVA COOLING SYSTEMS MB 657967MT5105 brez susilnika, Aluminij, 640mm
  • Dolžina omrežja [mm]: 640
  • Širina omrežja [mm]: 320
vklju. 22% DDV, Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
MB657967 OE VEMO Kondenzator, klimatska naprava V37-62-0015
OE Številk MB 657967 VEMO
Šifra artikla: V37-62-0015
Kondenzator, klimatska naprava VEMO MB 657967V37620015 brez susilnika, 320mm, 640mm, 25mm
  • Sirina[mm]: 320
  • Dolzina [mm]: 640
  • Globina [mm]: 25