Zicovod, rocna zavora MB 520 602
Proizvajalec
Več
MB520602 OE A.B.S. Zicovod, rocna zavora K11477
OE Številk MB 520 602 A.B.S.
Šifra artikla: K11477
Zicovod, rocna zavora A.B.S. MB 520 602K11477 1435, 1233mm
Podrobnosti
  • Dolzina [mm]: 1435, 1233
  • Teža [kg]: 0,46
  • Stanje: Novo
Več
vklju. 22% DDV, brez vklj. stroškov dostave