Zavorna cev LR 008149
Proizvajalec
Več
LR008149 OE SAMKO Zavorna cev 6T48519
OE Številk LR 008149 SAMKO
Šifra artikla: 6T48519
Zavorna cev SAMKO LR 0081496T48519 520 mm, M10X1, F10X1
Podrobnosti
  • Dolzina [mm]: 520
  • Mera navoja 1: M10X1, F10X1
  • Mera navoja 2: M10x1
  • Stanje: Novo
Več
vklju. 22% DDV, brez vklj. stroškov dostave
artiklov na voljo: 8
Podrobnosti
LR008149 OE K&K Zavorna cev FT0181
OE Številk LR 008149 K&K
Šifra artikla: FT0181
Zavorna cev K&K LR 008149FT0181 495 mm
  • Dolzina [mm]: 495
  • Notranji navoj 2[mm]: M10x1
  • zunanji navoj 1 [mm]: M10x1
  • Stanje: Novo
artiklov na voljo: 2
LR008149 OE ABE Zavorna cev C81832ABE
OE Številk LR 008149 ABE
Šifra artikla: C81832ABE
Zavorna cev ABE LR 008149C81832ABE Zadnja prema, 522 mm, 16.5
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Dolzina [mm]: 522
  • Mera navoja 1: 16.5
  • Mera navoja 2: 11.5
artiklov na voljo: 20
LR008149 OE BOSCH Zavorna cev 1 987 481 731
OE Številk LR 008149 BOSCH
Šifra artikla: 1 987 481 731
Zavorna cev BOSCH LR 0081491987481731 490 mm
  • Dolzina [mm]: 490
  • Notranji navoj 2[mm]: M10x1
  • zunanji navoj 1 [mm]: M10x1
artiklov na voljo: 4
LR008149 OE A.B.S. Zavorna cev SL 6223
+ 3
OE Številk LR 008149 A.B.S.
Šifra artikla: SL 6223
Zavorna cev A.B.S. LR 008149SL6223 528 mm, INN M10x1.0
  • Dolzina [mm]: 528
  • Mera navoja 1: INN M10x1.0
  • Mera navoja 2: OUT M10x1.0
  • Teža [kg]: 0,11
artiklov na voljo: 21
LR008149 OE TRW Zavorna cev PHB916
OE Številk LR 008149 TRW
Šifra artikla: PHB916
Zavorna cev TRW LR 008149PHB916 522 mm, M10x1, z zunanjim navojem, z notranjim navojem
  • Dolzina [mm]: 522
  • Mera navoja 1: M10x1
  • Mera navoja 2: M10x1
  • Vrsta navoja: z zunanjim navojem, z notranjim navojem
Več kot 100 artiklov na zalogi
LR008149 OE DELPHI Zavorna cev LH6806
+ 3
OE Številk LR 008149 DELPHI
Šifra artikla: LH6806
Zavorna cev DELPHI LR 008149LH6806 494 mm, M10x1 Ext
  • Dolzina [mm]: 494
  • Mera navoja 1: M10x1 Ext
artiklov na voljo: 80
LR008149 OE FERODO Zavorna cev FHY3443
OE Številk LR 008149 FERODO
Šifra artikla: FHY3443
Zavorna cev FERODO LR 008149FHY3443 520 mm, F10X1
  • Dolzina [mm]: 520
  • Mera navoja 1: F10X1
  • Teža [kg]: 0,175
  • Vrsta posode: vrecka
  • Dolzina pakiranja [cm]: 60
  • Sirina pakiranja [cm]: 7
  • Visina pakiranja[cm]: 1
artiklov na voljo: 37
LR008149 OE BLUE PRINT Zavorna cev ADJ135329
OE Številk LR 008149 BLUE PRINT
Šifra artikla: ADJ135329
Zavorna cev BLUE PRINT LR 008149ADJ135329 zadnja os levo, zadnja os desno, 552 mm
  • Vgradnja stran: zadnja os levo, zadnja os desno
  • Dolzina [mm]: 552
  • Notranja mera navoja: M10 x 1
  • Zunanja mera navoja: M10 x 1
artiklov na voljo: 24
LR008149 OE BREMBO Zavorna cev T 44 033
OE Številk LR 008149 BREMBO
Šifra artikla: T 44 033
Zavorna cev BREMBO LR 008149T44033 Essential 520 mm, F10X1
  • Družina izdelkov: Essential
  • Mera navoja 1: F10X1
  • Premer izvrtine [mm]: 520