Glava jarmovega droga C2D 47152
Proizvajalec
Več
OE Številk C2D 47152 DELPHI
Šifra artikla: TA5990
Glava jarmovega droga DELPHI C2D 47152TA5990 prva os desno
Podrobnosti
  • Vgradnja stran: prva os desno
  • Dolzina [mm]: 211
  • Izdelek v paru: TA5991
  • Vrsta navoja: z desnim navojem
  • Mera navoja: M14 x 1,50
  • Sirina[mm]: 70
  • Visina: 97
  • Stanje: Novo
Več
vklju. 22% DDV, brez vklj. stroškov dostave
artiklov na voljo: 24
Podrobnosti
C2D47152 OE MEYLE Glava jarmovega droga 18-16 020 0003/HD
OE Številk C2D 47152 MEYLE
Šifra artikla: 18-16 020 0003/HD
Glava jarmovega droga MEYLE C2D 4715218160200003HD M14x1.5, prva os desno
  • Dolzina [mm]: 188
  • Mera navoja 1: M14x2
  • Mera navoja 2: M14x1.5
  • Izdelek v paru: 18-16 020 0002/HD
  • potrebno stevilo kosov: 1
  • Ojacana izvedba
  • priporočena zamenjava v paru
  • Stanje: Novo
artiklov na voljo: 50
C2D47152 OE A.B.S. Glava jarmovega droga 230890
OE Številk C2D 47152 A.B.S.
Šifra artikla: 230890
Glava jarmovega droga A.B.S. C2D 47152230890 Mere konusa 16 mm, MM14X2.0 RHT