Glava jarmovega droga 6Q0 419 812
Proizvajalec
Več
OE Številk 6Q0 419 812 DELPHI
Šifra artikla: TA1668
Glava jarmovega droga DELPHI 6Q0 419 812TA1668 Mere konusa 13,2 mm, prva os desno
Podrobnosti
  • Vgradnja stran: prva os desno
  • Dolzina [mm]: 115
  • Mere konusa [mm]: 13,2
  • Izdelek v paru: TA1667
  • Vrsta navoja: z desnim navojem
  • Mera navoja: M14x1.5
  • Sirina[mm]: 38
  • Visina: 82
  • Stanje: Novo
Več
vklju. 22% DDV, brez vklj. stroškov dostave
artiklov na voljo: 44
Podrobnosti
OE Številk 6Q0 419 812 A.B.S.
Šifra artikla: 230695
Glava jarmovega droga A.B.S. 6Q0 419 812230695 Mere konusa 13,3 mm, MM12X1.5 RHT