Lamda-sonda 06A 906 262F
Proizvajalec
Več
OE Številk 06A 906 262F RIDEX
Šifra artikla: 3922L0004
Lamda-sonda RIDEX 06A 906 262F3922L0004 M18x1,5, ogrevan, 4, D-oblika
Podrobnosti
  • Lamda-sonda: ogrevan
  • Mera navoja: M18x1,5
  • Dolzina vodnika[mm]: 625
  • Stevilo vodov: 4
  • żtevilo priključkov: 4
  • Oblika ohisja vtikaca: D-oblika
  • Izvedba izolacije napeljave: S silikonsko premazano izolacijo iz vlaknastega pleteža
  • Stanje: Novo
Več
vklju. 22% DDV, brez vklj. stroškov dostave
Več kot 100 artiklov na zalogi
Podrobnosti
OE Številk 06A 906 262F RIDEX
Šifra artikla: 3922L0167
Lamda-sonda RIDEX 06A 906 262F3922L0167 s spojko za vodnike, z montažnim/pritrdilnim materialom, brez vtikaca, M18x1,5, ogrevan, 4
  • Lamda-sonda: ogrevan
  • Mera navoja: M18x1,5
  • Dolzina vodnika[mm]: 480
  • Stevilo vodov: 4
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: brez vtikaca
  • priključek/objemka: po potrebi prilagodite vtikač
  • Stanje: Novo
artiklov na voljo: 4
OE Številk 06A 906 262F ABAKUS
Šifra artikla: 120-08-059
Lamda-sonda ABAKUS 06A 906 262F12008059 M18x1,5, Vzmetna sonda, ogrevan, 4
  • Lamda-sonda: Vzmetna sonda, ogrevan
  • Dolzina vodnika[mm]: 700
  • Zev kljuca: 22
  • Potrebna montaža/demontaža s strani strokovnjaka!
Več kot 100 artiklov na zalogi
06A906262F OE NTY Lamda-sonda ESL-AU-006
+ 3
OE Številk 06A 906 262F NTY